• Müşteri Hizmetleri

 • Marka Arama
  Hızlı Marka Arama
   
  Tüm Markalar
   
 • Tanıtım Videoları
   
 • Taksit Seçenekleri
   
 
HUGGLO PANDA BEBEK ODASI
HUGGLO PANDA BEBEK ODASI
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : HUGGLO PANDA BEBEK ODASI
Marka : Güven Bebe
Fiyat : TL
HUGGLO PANDA BEBEK ODASI HUGGLO PANDA BEBEK ODASI HUGGLO PANDA BEBEK ODASI
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
 
HUGGLO BEBEK ODASI TAKIMI
2014 BEBEK ODASI TAKIMLARI
Beşik Markası: HUGGLO
PANDA BEBEK ODASI
ÜRÜN: şifonyer,70X130 beşik veya büyüyen beşik,üç kapılı ya da ik kapılı dolaptan  oluşan bebek odası takımıdır.Tercihe göre büyüyen beşik,üç kapılı dolap ve şifonyer ile maxi takım yada 70x130 marin beşik iki kapılı dolap ve şifonyer ile mini takım oluşturulabilir.
TSE (TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ) ONAYLI
E 1 BELGELİ ÜRÜNDÜR (KANSOROJEN MADDE İÇERMEZ) 
MAKSİ TAKIM İÇİN;
Beşik kullanım Yaş Aralığı: 0-6 yaş,büyüyen beşik daha sonra yatak pozisyonuna gelince 12 yaşına kadar kullanılabilir.Bu durum 70x180 boyundaki yatak pozisyonu alan yatak bölümü ile daha ileri yaşlara kadarda tercih edilebilir.Sadeliğin ihtişama dönüştüğü mükemmel tasarımlı bebek odası modelleri,şık ve güzel panda desen
İçine Uygun yatak Ebatı: 70 x130 ebatlarında yatak
İki kapılı  dolap modelleri ve üç kapılı dolap modelleri,çekmeceli şifonyeri ile bütün ihtiyacınıza hitap edecek hugglo panda bebek odası takımı
İsteğe bağlı olarak iki vida yardımıyla zahmetsizce sabitlenebilme (sallanmama) özelliği vardır.
BÜYÜYEN BEŞİK İÇİN;
Üç adet büyüyen beşik alt çekmecesi  kullanım alanı geniş Çekmece,büyüyen beşik şifonyer dolabı ve çekmecesi,70x130  Ebatlarında yatak,ve aynı ölçülerinde beşik uyku seti ile  kullanıma uygun hale gelir.Standart beşikler için ; beşikler için dört çekmeceden oluşmaktadır,sallanabilme ,sabitleme özelliği ve asansörlü modeldir.
Yukarı aşağı hareket eden asansör yardımı ile anne bebeğini beşiğe kolaylıkla bırakabilir ve kolaylıkla alabilir.Kullanılan beşik asansör mekanizması ; Güven pazarlama garantisi ile üretilmekte olup , kesinlikle plastik parça içermez.Kırılma ve yalama olma ihtimaline karşı kaliteli çelik ve otomattan yapılmış krom kaplama asansörlerdir.
ürün kurulum klavuzu paket içindedir.lütfen kurulum şemasına uyunuz.
Beşiğin,dolapların ve şifonyerin komple demonte özelliği ile isteğe göre toplanıp paketlenme veya gerektiğinde evden eve taşıma kolaylığı.
Bir arıza nedeniyle tüm ürünü değiştirme zorunluluğunun olmaması (beşiğin arızalı parçasının değişebilmesi)
Çocuğunuz güvenli bir şekilde uyuyabilmesini ve rahat etmesini sağlar.geniş dolap iç hacmi
Temizlenme Özellikleri: Mobilya beşiklerde temizleme;nemli bez ile silmak suretiyle yapılmalıdır.
Beşik Garanti Şartları:Bebek odası,beşik ve diğer ürünlerdeki garanti kapsamı,yedek parça ve imalat hatasına karşıdır.Serviz garantisi yoktur.
NOT;
-Bebek odası ve bebek mobilya ürünleri alırken ;Yedek parça tedarik konusunda yani kullanılan ,beşik sallama aparatı,beşik asansör mekanizması ve diğer yedek parçaların kalitesi konusunda bilgi alınız.
-Bebek beşiği kurulum aşamasında beşik için ayrılan yer rutubetsiz ve düz bir zemin olmalıdır
-Bebek beşiklerin ; sallama aparatlarının  ve bu aparatları bağlayan somun ve vidaların belirli aralıklarla kontrol edilmesi gerekir. SİPARİŞ İÇİN 0212 628 94 26
HUGGLO PANDA BEBEK ODASI 
beşik dunyasi
 

Kapat
 
 • Ürün Arama
   
   
 • Vitrin Ürünü